blank
blank

Wyjazdy na jarmarki bożonarodzeniowe

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie”

Typ wycieczki: 2 dni, Niemcy,

jarmarki bozonarodzeniowe leszek wycieczki kilkudniowe - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie”

Dzień 1

Wyjazd w nocy z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów, przejazd w kierunku granicy z Niemcami. Przyjazd do DREZNA. Zwiedzanie miasta, m. in.: Stare Miasto, Katedra, Opera, Zespół Pałacowy Zwinger – jest zaliczany do najbardziej znaczących budowli późnego baroku w Europie. Zwiedzanie Galerii Starych Mistrzów – jednej z największych kolekcji malarstwa europejskiego na świecie, Zielonego Sklepienia – najbogatszy zbiór klejnotów na czele z „Zielonym Drezdeńczykiem” – 41-karatowym, największym na świecie zielonym diamentem, który należy do klejnotów koronnych królów. Udział w jarmarku bożonarodzeniowym. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Miśni – zwiedzanie pierwszej europejskiej manufaktury porcelany. Przejazd do Bautzen (Budziszyna), spacer: zamek Ortenburg – z zewnątrz, Stare Miasto z kościołem św. Piotra, ratusz, sukiennice, Domek czarownic, Wieża Wodna. Czas wolny na jarmarku bożonarodzeniowym. Przyjazd do Żywca w godzinach nocnych.

Cena od: 399 zł

Cena zawiera:
-przejazd autokarem LUX (barek, WC, klimatyzacja, TV)
-zwiedzanie wg programu
-opieka licencjonowanego pilota
-ubezpieczenie w Axa (KL, NNW)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup).

Wycieczka Jarmark Bożonarodzeniowy Drezno 2 dni doc1 212x300 - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie” Wycieczka Jarmark Bożonarodzeniowy Drezno 2 dni doc2 212x300 - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(