blank
blank

Wyjazdy na jarmarki bożonarodzeniowe

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie”

Typ wycieczki: 2 dni, Niemcy,

jarmarki bozonarodzeniowe leszek wycieczki kilkudniowe - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie”

 Gendarmenmarkt to jeden z najpiękniejszych placów w Europie. Tu, wśród fascynujących kulis znajduje się jeden z wielu Bożonarodzeniowych jarmarków w Berlinie – zabytkowy Berliner Weihnachtsmarkt. Bajecznie ustrojone ulice i wystawy sklepowe, grzane wino, występy zespołów muzycznych wprowadzają uczestników w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Tu można poznać kulinarne tajemnice i nabyć niezwykłe wyroby rękodzielnicze. Po jarmarcznych zakupach warto zobaczyć: panoramę Berlina z Reichstagu, Bramę Brandenburską, zespół pałacowo-parkowy Sanssouci, Muzeum Pergamonu.

Dzień 1

Wyjazd w nocy z miejsca zbiórki – Żywiec, parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie Berlina: Katedra Berlińska, Muzeum Pergamonu, przejście aleją Unter den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag. Spacer po słynnym bulwarze handlowym Kurfurstendamm. Czas wolny na jarmarku świątecznym. Nocleg w hotelu.

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do Tropical Island w Krausnick (dla chętnych możliwość zostania w Berlinie – samodzielne zwiedzanie i czas wolny). Wypoczynek w największym tropikalnym parku rozrywki w Europie. Jest tam wszystko co „tropikalne”: lśniąco biała piaszczysta plaża, największy na świecie las tropikalny pod dachem, lazurowa laguna www.tropical-islands.de. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przyjazd do Żywca w godzinach nocnych.

Cena od: 299 PLN

Cena zawiera:
-przejazd autokarem LUX (barek, WC, klimatyzacja, TV)
-zwiedzanie wg programu
-opieka licencjonowanego pilota
-ubezpieczenie w Axa (KL, NNW)
-obsługa grupy w systemie Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup).
– w przypadku wybrania opcji z noclegiem -1 nocleg w hotelu w Berlinie + śniadanie. Zakwaterowanie: Nowoczesne hotele położone na przedmieściach Berlina – H. Ibis Budget posiada pokoje wyposażone w łóżka, łazienkę, stolik oraz TV. H. Motel 24 posiada pokoje z umywalkami, a wygodne i funkcjonalne łazienki znajdują się na korytarzu.

Wycieczka Jarmark Bożonarodzeniowy Berlin 2 dni doc1 212x300 - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie”Wycieczka Jarmark Bożonarodzeniowy Berlin 2 dni doc2 212x300 - NIEMCY „Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(