blank
blank

Aquaparki w Polsce i na Słowacji

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

AQUAPARKI SŁOWACJA „Gino Paradise Besenova”

Typ wycieczki: Słowacja,

aquaparki leszek wycieczki jednodniowe - AQUAPARKI SŁOWACJA „Gino Paradise Besenova”

8:00 wyjazd z miejsca zbiórki – parking obok Hipermarketu TESCO ul. Legionów. Przejazd do Beszeniowej. Czas wolny w Aquaparku Besenova. Całoroczny Wellness w raju Beszeniowa to wyjątkowe miejsce do nabrania sił i energii. Dorośli jak i dzieci mogą wypoczywać w termalnej wodzie, która rozluźnia mięśnie i doskonałe regeneruje organizm. Thermal park powstał na bazie gorących źródeł wód leczniczych. Całkowita powierzchnia parku wynosi 6 ha, z czego 1/3 stanowi obszar wodny. Zwiedzający w Thermal parku mają do dyspozycji 9 otwartych basenów (duży i mały basen pływacki, 4 baseny relaksacyjne, basen ze zjeżdżalniami, basen dla dzieci ze ślizgawkami) z geotermalną wodą. Temperatura wody w basenach jest od 26 do 40° C. W przeciwieństwie do basenów otwartych w 4 basenach krytych (basen relaksacyjny z miejscami do siedzenia, duży basen pływacki z rurą ze stali nierdzewnej i basen dla dzieci) nie ma geotermalnej wody, napełnione są czystą wodą pitną. Niepowtarzalną atmosferę stwarza Witalny świat – układ 5 saun (ziołowa, rzymska, solna, miętowa, fińska), chłodzący basen, whirlpool, kąpiel Kneipa, turecki masaż, tepidarium. Unikalną atrakcją na całą Europę jest ogrzewany fotel z 24-karatowego złota. W Centrum relaksacyjnym w tym samym obiekcie znajduje się fitness centrum, gabinety masażu, bioptron, solarium i in. atrakcje. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Żywca około godziny 19.00.

WAŻNE: W upalne dni prosimy pamiętać o przeciwsłonecznym nakryciu głowy i butelce wody mineralnej! Zaleca się strój sportowy (wygodne buty, polary, kurtki przeciwdeszczowe / softschell, okulary przeciwsłoneczne, peleryna, plecak itp.).

Podczas wycieczki przekracza się granicę RP – należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości: dowód osobisty bądź paszport.

Prosimy nie zapomnieć o stroju kąpielowym, klapkach i ręcznikach.

Cena od 139 zł

Cena zawiera:
– transport komfortowym autokarem / busem,
– bilety wstępu do Aquaparku Besenova 12 E, dzieci 9 E
– opieka pilota wycieczek
– ubezpieczenie w Axa (NNW: NWS+ NWI +NWU)

Wycieczka Słowacja Termalpark Besenova 212x300 - AQUAPARKI SŁOWACJA „Gino Paradise Besenova”

brak elementów spełniających wymagane kryteria :(