Jana III Sobieskiego 7, 34-300 Żywiec Infolinia: 606 786 213 lub 33 475 96 52

O nas

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Nasze biuro podróży Beskidzkie Centrum Turystyki powstało z myślą o zadowoleniu nawet najbardziej wymagających turystów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik wycieczki wrócił usatysfakcjonowany i pełen pozytywnych wrażeń.

Biuro Turystyczne Beskidzkie Centrum Turystyki – lokalny touroperator - powstało w 2007 roku w Żywcu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób, które przyjeżdżają w Beskidy i chciałby by w nieszablonowy, ciekawy sposób zwiedzić Beskidy (Beskid Żywiecki, Śląski, Mały), ale również najbliższe okolice Beskidów czyli Śląsk Cieszyński, Kotlinę Oświęcimską, Śląsk, Jurę Krakowsko - Częstochowską, pobliskie czeskie Morawy, Orawę (polską i Słowacją), Podbabiogórze, Spisz (polski i słowacki), Podhale, Tatry (polskie i słowackie), Pieniny (polskie i słowackie) oraz Gorce. Wiele z naszych wycieczek organizowanych jest na terenie Parków Krajobrazowych lub Parków Narodowych, co wzmacnia zdecydowanie ich atrakcyjność.

Dla tych, którzy lubią relaks i adrenalinę stworzyliśmy szereg jednodniowych wycieczek do aquaparków termalnych (polskich, słowackich, czeskich i węgierskich) oraz parków rozrywki, skansenów i kopalni.

Stworzyliśmy również bardzo ciekawe programy wycieczek „Szlakiem Zabytków Techniki”, „Szlakiem Architektury Drewnianej”, „Szlakiem Zbójnickim”, „Szlakiem Ginących Zawodów”, Szlakiem Piwnym”, „Szlakiem Winnym”, „Szlakiem Polskich Historycznych Miast”.

Zimą i wczesną wiosną organizujemy góralskie i zbójnickie kuligi z napadami zbójnickimi i z kapelą góralską Karpackie Zbóje, pakiety świąteczne i sylwestrowe oraz jarmarki bożonarodzeniowe i wielkanocne (Polska, Słowacja, Czechy, Węgry, Austria, Niemcy, Ukraina).

Dużą popularnością cieszą się również pielgrzymki do znanych i mniej znanych Sanktuariów Maryjnych oraz miejsc kultu religijnego w Polsce, Słowacji i Czechach.

Organizujemy wycieczki jednodniowe, weekendowe do pięknych europejskich stolic: Słowacja (Bratysława), Austria (Wiedeń), Węgry (Budapeszt), Czechy (Praga).

                                           

                                                                               

W ofercie naszego biura podróży znajdują się również wycieczki jednodniowe do najbardziej popularnych miejsc takich jak: Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Zakopane, Sromowce Wyżnie skąd zaczyna się Spływ Przełomem Dunajca.

Kto ma nieco więcej czasu może skorzystać z wycieczek weekendowych oraz kilku i kilkunastodniowych po całej Europie.

Wybierając naszą ofertę macie Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi, sprawnego sprzętu, bezpiecznych autokarów i pełną realizację oferty zgodnej z programem.

Dla Firm proponujemy krótkie ale bardzo intensywne wycieczki typu City Break (oferta wycieczek samolotowych do najciekawszych miast i stolic Europy).

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podczas wycieczek panowała zawsze miła atmosfera i sprzyjający wypoczynkowi dobry klimat. Nasza oferta wyróżnia się na tle innych promocyjną ceną oraz jakością świadczonych usług. Nasi przewodnicy i piloci to najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający licencje państwowe. Nasze obiekty noclegowe - to hotele standardu 2* i 3* serwujące pyszne wyżywienie. Na większości wycieczek proponujemy skorzystanie z nowoczesnego systemu TOUR GUIDE SYSTEM, który znacząco podnosi komfort zwiedzania.

Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów turystycznych a także wszelkie wymagane dokumenty, gwarancje i pozwolenia na prowadzenie działalności turystycznej:

  • Gwarancja ubezpieczeniowa nr 04.449.298
  • zaświadczenie o wpisie do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych  944

Serdecznie zapraszamy na nasze wyjazdy, które dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń!

 

Zespół biura podróży Beskidy Travel