Jana III Sobieskiego 7, 34-300 Żywiec Infolinia: 606 786 213 lub 33 475 96 52

Dla hoteli

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Szanowni Państwo

W nadchodzącym sezonie Biuro Podróży Beskidy Travel należące do Zbójnickie Grup ma przyjemność zaprosić Państwa obiekt do współpracy przy sprzedaży na zasadach prowizyjnych jednodniowych wycieczek lokalnych i nie tylko.

Uważamy, że nasza oferta przysporzy obu stronom wielu korzyści – nie tylko materialnych. Dla Państwa to przede wszystkim poszerzenie dotychczasowej oferty o nowe usługi celem dbałości o Klienta oraz jego zadowolenie po spędzonym wypoczynku w Państwa obiekcie, co z kolei przełoży się na dalsze polecenia i pozyskiwanie nowych Klientów.

Nasze produkty są innowacyjne na rynku lokalnym i wprowadzają nowy sposób obsługi Klienta w Beskidach. Pełen wykaz wycieczek jednodniowych i nie tylko znajdą Państwo na stronie: www.beskidytravel.com.pl

Jaką formę przybrałaby współpraca?

Po podpisaniu umowy na sprzedaż wycieczek pracownicy Biura Podróży Beskidy Travel dostarczyli by Państwu materiały reklamowe, katalogi wycieczek wraz z ich pełnym opisem oraz terminarz wyjazdów. Dostali by Państwo również dostęp (login i jednorazowe hasło do zmiany przez Państwa) do prostego i bezpiecznego systemu rezerwacji wycieczek jednodniowych SYKON. Za każdego Klienta, który zakupi u Państwa naszą wycieczkę dajemy Państwu ustaloną w umowie prowizję, którą potrącacie sobie państwo od razu po sprzedaży wycieczki.  Pozostałą kwotę za wycieczkę w ciągu jednego dnia po sprzedaży przelewacie nam na nasze konto firmowe. Co miesiąc wystawiana będzie faktura prowizyjna za sprzedaż wycieczek i wysyłana mailem na wskazany adres. Dla najaktywniejszych sprzedażowo obiektów przewidujemy dodatkowe bonusy: m.in. za każde zgłoszone 100 osób miesięcznie to bonus w postaci Vouchera dla trzech osób na dowolny wyjazd jednodniowy z naszej oferty, ważny przez miesiąc na okaziciela.

Współpraca z hotelami w PDF