blank
blank

Wycieczki do Czech

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Nasze zdjęcia

Zobacz nasze wycieczki

Nasze filmy

Zobacz filmy z naszych imprez

Naszym klientom oferujemy bogaty wybór różnego typu wycieczek do Czech, m.in. na czeskie Morawy. Oferujemy przede wszystkim wycieczki jednodniowe szlakiem najwspanialszych czeskich zamków, wyjazdy na Morawski Kras, który według wielu jest najwspanialszym regionem krasowym w Europie Środkowej oraz weekendowe lub kilkudniowe wycieczki, których celem jest dokładne zwiedzanie złotej czeskiej Pragi wraz z Kutną Horą.

Praga – Jedno z najpiękniejszych miast w Europie

Organizowane przez nas wycieczki do Pragi to wspaniała okazja, żeby dobrze poznać to wspaniałe miasto. Wiele osób uważa je za jedno z najpiękniejszych w Europie, a my się z tym osądem jak najbardziej zgadzamy! Złota czeska Praga to nazwa która przylgnęła do stolicy Czech po czasach rządów cesarza Rudolfa II, który będąc miłośnikiem magii i legend utrzymywał na swoim dworze alchemików, mających za zadanie stworzyć złoto. Sztuka ta się nie udała, ale przydomek miasta przyjął się na zawsze.

Praga jest miejscem, które każdego roku odwiedza setki tysięcy turystów z całego świata. Jest to miasto, które może się poszczycić wieloma wspaniałymi zabytkami architektonicznymi, bogatą historią oraz związanymi z miastem wspaniałymi historiami i legendami. Wybierając się na wycieczkę z Beskidy Travel zobaczycie wszystkie najsłynniejsze zabytki Pragi, a dzięki opiece naszego przewodnika poznacie także dokładniej historię miasta począwszy od średniowiecza, poprzez wojny husyckie, czasy Cesarstwa Niemieckiego, Wiek Oświecenia, aż po współczesność.

Zachęcamy do rezerwacji terminów organizowanych przez nas wycieczek do Czech. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem w Żywcu.