Jana III Sobieskiego 7, 34-300 Żywiec 606 786 213 biuro@zywiec.turystyka.pl

Pakietowanie dynamiczne

Kalendarz imprez

Zobacz najbliższe wyjazdy

Informacje praktyczne

Zobacz najbliższe wyjazdy

Jak rezerwować

Zobacz najbliższe wyjazdy

Oferta szyta na miarę

Samolot + transfer + hotel + ubezpieczenie

Jeśli na naszej stronie internetowej nie znalazłeś odpowiedniej oferty wakacyjnej pomożemy ci stworzyć własną! Zapewnimy Tobie najlepszy i najtańszy przelot, transfer, hotel, samochód na miejscu i dobierzemy odpowiednie ubezpieczenie. Wszystko połączymy w jeden pakiet. Pracownicy naszego biura podróży są na bieżąco z trendami mody w branży turystycznej. To co Państwu proponujemy nazywa się „dynamicznym pakietowaniem” – to usługa dzięki której zarezerwujesz wymienione produkty za jednym razem w naszym biurze! Mamy dostęp do kilkunastu największych, najbardziej skutecznych i bezpiecznych systemów rezerwacyjnych, którymi posługują się największe biura podróży na świecie.

Nie traćcie czasu na szukanie osobno: biletu lotniczego, transferu, hotelu, ubezpieczenia, wynajęcia samochodu. Powierz to nam i zaoszczędź swój cenny czas!

Czym jest dynamiczne pakietowanie?

Wybierając się w podróż, zwykle szukamy biletu lotniczego oraz pokoju w hotelu. Być może chcemy dodatkowo wynająć samochód, aby sprawniej poruszać się w miejscu podróży. I co robimy? Na początek rezerwujemy bilet na portalu, który oferuje bilety lotnicze. Kolejnym krokiem jest wyszukanie odpowiedniego hotelu, czyli ponowne korzystanie z usług innej witryny, która prezentuje oferty hoteli i noclegów. Na koniec szukamy ofert wypożyczalni samochodowych i po raz kolejny przechodzimy przez następną wyszukiwarkę i proces rezerwacyjny. Za każdym razem musimy podać dane osobowe, niezbędne do dokonania rezerwacji. Za każdym razem podajemy także dane do przelewu lub numer karty kredytowej. W ten sposób czas, jaki przeznaczamy na zorganizowanie podróży, znacznie się wydłuża, czasem bywa irytujące kolejne wypełnianie formularzy. Można tego uniknąć i usprawnić rezerwację tych produktów, wykorzystując usługę dynamicznego pakietowania. Dynamiczne pakietowanie to usługa, dzięki które zarezerwujesz wymienione produkty za jednym razem.

Korzystamy z zaawansowanej wyszukiwarki, w której określa się dokładnie pakiet usług, który chcesz zarezerwować, np. bilet lotniczy + hotel + samochód, bilet lotniczy + hotel, hotel + samochodów lub bilet lotniczy + samochód. W ten sposób, dzięki dynamicznemu pakietowaniu, nie trwonisz czasu na wyszukiwanie, przeskakiwanie z wyszukiwarki na wyszukiwarkę, ze strony na stronę, wielokrotne uzupełnianie formularzy i kilkakrotne podawanie numeru karty kredytowej. Z poziomu wyszukiwarki dostępnej w usłudze dynamicznego pakietowania ocenimy, zarezerwujemy i opłacimy interesujące nas usługi. Ceny w zbiorczym zamówieniu z dynamicznego pakietowania są zwykle niższe, niż suma pojedynczo zamawianych usług. Wystarczy jednorazowe wypełnienie pól wyszukiwarki, określenie parametrów podróży, aby otrzymać interesujące nas wyniki dotyczące podróży: loty, noclegu, samochodu i ubezpieczenia. Co ważne, transakcje w dynamicznym pakietowaniu są bezpieczniejsze, bo dane osobiste i inne informacje podawane są jednorazowo. Skontaktuj się z nami: biuro@zywiec.turystyka.pl

Zapraszamy do naszego biura a my stworzymy dla ciebie najtańszy i najlepszy pakiet usług turystycznych!